Powiatowa liga wędkarska

POWIAT OBORNICKI. Pięć Kół Polskiego Związku Wędkarskiego i Stowarzyszeń Wędkarskich działających na terenie powiatu obornickiego, po rocznej przerwie reaktywowało zawody o puchar starosty. Organizacyjne zebranie które już się odbyło, pozwoliło ustalić szczegółowy regulamin, miejsca połowu ryb i terminarz imprez. Konkursy wędkarskie odbędą się w klasyfikacji indywidualnej w pięcu turach, natomiast do punktacji zaliczane będą cztery najlepsze. W każdej turze zajmujący pierwsze miejsca w trzech poszczególnych sektorach wśród seniorów nagrodzeni zostaną pamiątkowymi pucharami. Dla najlepszych juniorów przewidziano dwie dodatkowe nagrody. Na koniec cyklu mistrz otrzyma puchar starosty a 15 najlepszych wędkarzy nagrody rzeczowe. 

W zawodach mogą uczestniczyć wszyscy wędkarze, którzy są członkami kół i stowarzyszeń, uprzednio wcześniej zgłoszą swą chęć udziału i zapłacą startową opłatę. Szczegółowe informacje dotyczące ligi powiatowej uzyskać można w Sekretariacie Koła PZW nr 32 w Obornikach, mieszczącym się przy ul.Kopernika 16 w godzinach działalności klubu oraz w gablotach ogłoszeniowych. Zapisy telefoniczne pod numerem 509 953 244 lub w sklepie wędkarskim w Rogoźnie ul. Wielka Poznańska 23.

Szczegółowy terminarz imprez: 13.04.2008 jez. Rogoźno, 18.05.2008 rzeka Warta,  8.06.2008 jez. Czarne, 14.09.2008 jez. Nienawiszcz Duży, 5.10.2008 jez. Rogoźno.

Podobne artykuły