Wyjazdowa porażka piłkarzy ręcznych

OSTRÓW. Niezbyt udanie zakończył się wyjazd piłkarzy ręcznych do Ostrowa, gdzie oborniczanie ulegli aż 32:17. Końcowy wynik jednak nie w pełni oddaje przebieg spotkania. Sparta przegrała przede wszystkim po indywidualnych błędach w obronie. Oborniczanie dobrze realizowali założenia taktyczne trenera i do przerwy przegrywali 14:9. W drugiej połowie, mimo iż Sparta potrafiła wypracować sytuacje bramkowe, zabrakło skuteczności w wykończeniu akcji. W końcówce meczu bardzo skutecznie zagrali gospodarze, a słaba obrona oborniczan spowodowała, iż porażka była tak dotkliwa. ?Bramki dla Sparty zdobywali: Waldek Smolarek 7, Maciej Włudarczak 2, Łukasz Cieśla _3, Szymon Jniszczak 3, Leszek Mikołajczak 1, Miłosz Kołodziej 1.