Indywidualne mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym gimnazjów

RYCZYWÓŁ. Hala Sportowa w Ryczywole 16 stycznia ponownie gościła tenisistów. Tym razem  uczniowie szkół gimnazjalnych walczyli o indywidualne tytuły mistrzów powiatu. Sędziowie Mariusz Adam i Władysław Feldman przygotowali system rozgrywek do dwóch przegranych, co pozwoliło na wyłonienie dwóch najlepszych zawodników, którzy uzyskali awans do finału Wielkopolski w Czarnkowie.

W kategorii dziewcząt zdecydowanie najlepsza była Agata Chudzińska G2 Oborniki. Na drugim premiowanym  miejscu uplasowała się Katarzyna Olszewska G Parkowo. Brązowe medale zdobyły Katarzyna Otto i Joanna Rebelka obie z G3 Oborniki.

Wśród chłopców zwyciężył Miłosz Sobkowiak G2 Oborniki przed Patrykiem Wołodźko G3 Oborniki.Trzeci był Piotr Nowicki G Parkowo a czwarty Grzegorz Olech G2 Oborniki.