Piłkarze nożni obornickiej Sparty przygotowują się do rundy wiosennej

OBORNIKI.  W miniony poniedziałek piłkarze Sparty Oborniki rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2007/2008. Do 3 lutego piłkarze będą trenowali trzy razy w tygodniu na hali i jeden dzień na dworze. Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki o 18.45, w środy o 18.45 i w czwartki o 19.45. Sobotnie zajęcia planowane na godzinę 13.00. 

Na pierwszym po przerwie treningu pojawili się wszyscy zawodnicy, którzy byli w kadrze zespołu jesienią. Wszystko wskazuje na to, że mimo propozycji dla niektórych zawodników z klubów II i III ligi wszyscy zostaną w Obornikach. Dodatkowo na treningu pojawiło się czterech nowych zawodników: dwóch napastników i dwóch pomocników. Na razie jednak nie podamy ich nazwisk, ponieważ nie wiadomo czy znajdą oni uznanie w oczach trenera Mariusza Drewicza. Na najbliższych treningach pojawić ma się jeszcze jeden lub dwóch zawodników. O tym czy któryś z tym zawodników ma szansę wiosną grać w Sparcie zadecydują następne dwa tygodnie. 

Z klubem natomiast rozstał się Łukasz Maciejewski, który prawdopodobnie swoją przygodę z piłką będzie kontynuował w Sparcie Szamotuły, lub Sokole Pniewy.

Szkoleniowiec Sparty już od pierwszych treningów ostro wziął się za swoich zawodników. Cały styczeń piłkarze będą pracowali przede wszystkim nad siłą, kondycją i wytrzymałością. 

26 stycznia o godzinie 14.00 kibice będą mogli zobaczyć po raz pierwszy w tym roku piłkarzy na boisku. Rozegrają pierwszy w tym roku sparing, a ich rywalem będzie drużyna Warty Międzychód.  

Podobne artykuły