Wielkopolska jakość Kucińskich

POZNAŃ. W zabytkowych wnętrzach Pałacu Działyńskich na Starym Rynku odbyła uroczysta gala wręczenia Certyfikatów „Wielkopolska Jakość”. Bohaterami ceremonii byli przedstawiciele przedsiębiorstw i instytucji, które na polu zarządzania przez jakość osiągnęły znaczące sukcesy, potwierdzone w procesie oceny dokonanej zgodnie z regulaminem Konkursu.

Wszyscy finaliści  otrzymali listy gratulacyjne  od Wojewody Wielkopolskiego, Piotra Florka oraz przygotowane przez Marszałka Wielkopolski Marka Woźniaka, a wręczone przez wicemarszałka Wojciecha Jankowiaka. Uczestnicy Gali wysłuchali również koncertu w wykonaniu Kapeli Zamku Kórnickiego „Castel Brass” i wzięli udział w bankiecie. 

Z terenu powiatu obornickiego wyróżniono Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe „REMBUDEX” Wojciecha i Renaty Kucińscy z Obornik, które zostało nagrodzone Certyfikatem „Wielkopolska Jakość” za wysoki standard wykonawstwa, stosowanie nowoczesnych technik realizacji prac budowlanych i remontowych oraz za dbałość o relacje z pracownikami. REMBUDEX oferuje szeroki zakres usług dotyczących kompleksowego wykonawstwa obiektów budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego i użyteczności publicznej, prac modernizacyjnych i remontowych obiektów istniejących, montaż rusztowań i docieplanie budynków. 

Podobne artykuły