Zaczęło się odliczanie…

ROGOŹNO. Firma Ludwik Styl produkuje meble wyjątkowe – wykonane współcześnie, jednak według technologii siedemnastowiecznej. Tworzone są one całkowicie ręcznie z litego, dębowego drewna, barwionego naturalnymi substancjami na bazie wosku pszczelego. Obicia natomiast wykonywane są wyłącznie z naturalnej skóry. Wykorzystanie jedynie ze starych, sprawdzonych technologii, zapewnia meblom ekologiczną czystość i sprawia, że są one niezwykle trwałe, wręcz wielopokoleniowe.

Ludwik Styl wciąż tworzy nowe wzory mebli, wychodząc naprzeciw obecnym trendom i wymaganiom swoich, rozsianych po całym świecie, klientów. Dlatego obok kolekcji głęboko osadzonych w szesnasto- i siedemnastowiecznej stylistyce, firma proponuje również zestawy nowoczesne, które jednak wyrastają z tego samego pnia działań i doświadczeń, opartych na tradycji. Wszystkie też łączą w sobie artyzm tradycyjnego rzemiosła oraz ciepło drewna ze współczesną funkcjonalnością. Dzięki temu meble Ludwik Styl doskonale nadają się do urządzania eleganckich domów oraz gabinetów, dodając wnętrzom prawdziwej klasy i niepowtarzalnego uroku. Pomagają w tym również oferowane przez firmę niezwykle piękne artykuły dekoracyjne i elementy wyposażenia wnętrz.

Firma Ludwik Styl z powodzeniem wystawia swoje produkty na imprezach targowych na całym świecie i regularnie dzięki nim jest honorowana prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami. Wystarczy tylko przypomnieć te zdobyte w bieżącym roku. W maju firma za kolekcję Mag otrzymała „Diament Meblarstwa” w plebiscycie zorganizowanym przez portal internetowy Meble.pl, a niespełna dwa miesiące temu Ludwik Styl uhonorowany został prestiżową nagrodą: „Złotą Villą” w kategorii Firma Roku, przyznawaną przez ekskluzywny miesięcznik Villa. 

W ostatnich latach firma Ludwik Styl rozwija się niezwykle dynamicznie i zdobywa kolejne rzesze wiernych klientów. Najlepszym tego dowodem są wciąż powstające nowe galerie meblowe. Firma posiada swoje salony w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Katowicach, Szczecinie, Łodzi, Toruniu, Gdańsku i Swarzędzu. A wkrótce Ludwik Styl zaprosi wszystkich do swojej nowej galerii mebli, która zostanie otwarta w Rogoźnie przy ul. II Armii Wojska Polskiego 10. 

Podobne artykuły