Świąteczny festyn z atrakcjami w Połajewie

POŁAJEWO. W piątek 14 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się świąteczny festyn. W czasie trwania imprezy można było zarówno podziwiać występy wokalne, taneczne i instrumentalne na scenie, jak również poczynić świąteczne zakupy. 

Dla dzieci przewidziano stoiska z prażoną kukurydzą i watą cukrową, rodzice natomiast mogli kupić swoim pociechom zabawki. Chętni mogli również obejrzeć wystawę prac dzieci z kółka plastycznego, które przed Świętami miały wykonać najpiękniejszą gwiazdkową kartkę. 

Na stoisku z kartkami i tomikami można było również zakupić płytę z kolędami i piosenkami na Święta, gdzie wśród wykonawców śpiewających najpiękniejsze utwory bożonarodzeniowe znalazła się utalentowana gimnazjalistka z Połajewa Dagmara Grabicka i nie mniej utalentowane dziewczęta z duetu Melba z Lubasza, Karolina Niezborała i Paulina Piechota. Dziewczęta zaprezentowały swoje umiejętności również na scenie podczas festynu. 

Obok nich wystąpiły młodsze koleżanki z grupy marszowo-tanecznej pod kierunkiem Małgorzaty Lang. Tancerki zaprezentowały się w tym dniu w dwóch tańcach współczesnych. Kolędy oraz standardy muzyki rozrywkowej zagrał na klarnecie i saksofonie instruktor GOK-u Ryszard Janusz. Podczas festynu nagrodzono też dzieci z kółka plastycznego w dwóch kategoriach: kartka świąteczna i gwiazdkowy stroik. 

Dopisali wykonawcy i pomysły organizatorów, gorzej było na festynie z publicznością. Jednak ci nieliczni reprezentanci widowni bawili się doskonale i dali się porwać świątecznemu nastrojowi. 

Podobne artykuły