Bardzo słaba druga połowa w Kościanie

KOŚCIAN. Nie udał się sobotni wyjazd piłkarzy ręcznych Sparty Oborniki do Kościana. Oborniczanie, którzy potrzebują punktów aby utrzymać się w II lidze, niestety przegrali 34:30 (16:15).

O porażce zadecydowały przede wszystkim indywidualne błędy w obronie szczególnie w końcowych minutach meczu, oraz mała liczba rzutów oddawanych na bramkę rywali. Całe spotkanie było bardzo wyrównane, a do przerwy Tęcza Kościan prowadziła tylko jedną bramką – 16:15. W drugiej połowie Sparta zagrała jednak słabo i zamiast cieszyć się ze zwycięstwa, bo jeszcze na kilka minut przed końcem spotkania prowadziła 3 bramkami, musiała przełknąć gorycz porażki. Piłkarzom Sparty do rozegrania zostały jeszcze trzy mecze rundy jesiennej i wszystkie rozegrają przed własną publicznością.

Bramki dla Sparty w tym meczu zdobyli: Włudarczak Michał 5, Włudarczak Maciej 2, Cieśla Łukasz 4, Mikołajczak Leszek 2, Jankiewicz Bartek 4, Biskupski Tomasz 4, Krakowiak Łukasz 2, Smolarek Waldemar 7.