Zboczeniec zaatakował 17-letnią dziewczynę w lasku Dahlmana

OBORNIKI.  W miniony poniedziałek 30 lipca pewna młoda, bo niespełna 17 letnia dziewczyn szła spacerem przez las Dahlmana. W pewnym momencie przyłączył się do niej młody mężczyzna i zaczął czynić nieprzystojne propozycje.  Jej przyspieszony krok na niewiele się dał a lubieżnik stał się jeszcze bardziej nachalny.

Najpierw cofnął się jakby trochę, a potem zaszedł dziewczynę od tyłu i próbował dokonać z nią pewnych czynności seksualnych. Pomimo, że napastnik był dość rosły, dziewczyna okazała się „trudną „zdobyczą". 

Najpierw krzykiem i zdecydowana postawą, potem ciosami rąk odpędziła gwałciciela. Będąc wolna, wykorzystała jego nieuwagę i podniecenie, by wymierzyć mu celnego kopniaka prosto w krocze. Napastnik zwinął się z bólu a dziewczyna uciekła. 

O swej „przygodzie” powiadomiła policję. Wspólnymi siłami sporządzono rysopis. Poszukiwany teraz mężczyzna mógł mieć około 25 lat, 175 cm wzrostu. Był krępej budowy ciała, twarz miał okrągłą a cechą charakterystyczną był brak dwóch górnych jedynek lub zęby te były mocno cofnięte. Włosy miał ciemno blond, strzyżone krótko maszynką. Brwi jasne. Oczy także jasne, skośne lekko ku górze, nos prosty, usta wydatne, wklęsłe uszy przylegające. Ubrany był w ciemny sweter i jasne dżinsowa spodnie. 

Ktokolwiek zna tego mężczyznę, lub miejsce jego pobytu proszony jest o poinformowanie o tym policji.

Podobne artykuły