Obornicka firma wśród najlepszych

OBORNIKI. W lipcu kolejna obornicka firma znalazła się na prestiżowej liście zakładów wyróżnionych za jakość. Decyzją Kapituły Ogólnopolskiej Inicjatywy Pozyty- wistycznej Polski Producent Żywności wytwórnia Pumperniklu Adama s.j. ze Słonaw otrzymała tytuł Polskiego Producenta Żywności 2007 za produkt "Poznański pumpernikiel Adama". 

Tytuły zostały przyznane 44 firmom spośród 130, reprezentujących 13 województw. Tak więc obornicka wytwórnia Pumperniklu znalazła się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorców z branży żywnościowej. Uroczyste wręczenie tytułów Polski Producent Żywności oraz pucharów odbędzie się w pierwszym dniu Międzynarodowych Targów Przemysłu Spożywczego Polagra – Food, 17 września w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu. 

Warto też przypomnieć, że Adama współtworzyła stoisko Obornickie na Międzynarodowych Targach Hodowli, Ogrodnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich FARMA w roku ubiegłym. Wówczas to obornickie stoisko zostało zauważone i nagrodzone pucharem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz zdobyło nagrodę Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa za najciekawszą prezentację gminy. 

Należy mieć nadzieję, że i podczas tegorocznej FAMRMY nie zabraknie obornickiej Wytwórni Pumperniklu.

Podobne artykuły