Turniej w Połajewie

POŁAJEWO. Dzięki gościnności Szkoły Podstawowej w Połajewie a szczególnie życzliwości dyrektor Lucyny Stolcman na hali sportowej w Połajewie powitano wiosnę Pierwszym Turniejem Wiosennym w piłce ręcznej chłopców szkół podstawowych. W turnieju brało udział 6 drużyn z Wągrowca, Obornik, Drawska, Roska, Boruszyna i Połajewa.

O pierwsze miejsce walczyły drużyny z Roska i Połajewa. W wyniku tej potyczki zwyciężyła drużyna z Roska wynikiem 11:4. W meczu o trzecie miejsce Wągrowiec pokonał Boruszyn 18:4. Pozostałe miejsca zajęły drużyny z Drawska i Obornik. Najlepszymi zawodnikami turnieju z poszczególnych drużyn zostali: Patryk Wiatrowski, Jakub Mielcarek, Paweł Nowak, Michał Hoffmann, Jakub Naplocha, Michał Eitner.

Pomysłodawcą i organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy „Pogromcy” Młynkowo ze swoim opiekunem Maciejem Małeckim i był pierwszym z cyklu turniejów z piłki ręcznej, jakie odbędą się w tym roku na hali w Połajewie. Wszystkie spotkania będą odbywały się w ramach Siódmego Spotkania z Piłką Ręczną organizowanego już po raz siódmy przez klub z Młynkowa i należy mieć nadzieję, że przyczynią się do popularyzacji piłki ręcznej na terenie naszego powiatu.

Podobne artykuły