Znieważył urzędniczkę

ROGOŹNO. Do siedziby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ulicy Nowej w Rogoźnie przychodzą różne osoby a każda z poważnym problemem. Jedni są cisi i potulnie czekają na pomoc, inny są podenerwowani i bardzo się im spieszy a jeszcze inni bywają agresywni i domagają się nawet tego, co się im nie należy, a jeśli nawet to nie w takim zakresie jakby sobie tego życzyli.

Do tych ostatnich należał niewątpliwie pewien 43-letni mieszkaniec gminy Rogoźno W czwartek 22 marca około godziny 13:00 wszedł do jednego biur by załatwić swoją sprawę. Jednak jej nie załatwił, co doprowadziło go do poważnego wzburzenia. Chciał on bowiem wypłacenia mu zasiłku rodzinnego w formie pieniężnej a pracownica Ośrodka odmówiła wiedząc, że mu lepiej gotówki do rąk nie dawać, skoro ma ona być przeznaczona na potrzeby rodziny.

Mężczyzna tak się tym obruszył, że obrzucił ją słowami powszechnie uznanymi za obelżywe, wśród których królowało to na literę „K”. Nie uspokoił się nawet wychodząc z biura i będąc już na korytarzu wciąż jeszcze głośno analizował reputację urzędniczki. Ta powiadomiła o zajściu Policję i teraz nerwus nie tylko nie dostanie gotówki z zasiłku, ale jeszcze odpowie za obrazę i niegodne zachowanie.

Podobne artykuły