Wizyta prezydenta

OBORNIKI. We wtorek 20 lutego burmistrz Anna Rydzewska gościła w Urzędzie Miejskim w Obornikach prezydenta miasta Poznania Ryszarda Grobelnego. Tematem spotkania była wspólna oferta promocyjna, skierowana do inwestorów oraz zacieśnienie współpracy wydziałów zajmujących się promocją.

Ryszard Grobelny odwiedził Oborniki, bo wobec napływu inwestorów miasto Poznań nie zawsze może spełnić ich oczekiwania. Dzięki współpracy naszych miast prezydent będzie mógł proponować im alternatywną lokalizację na Ziemi Obornickiej. Z jednej strony jest do działanie mające na celu zatrzymanie inwestora w Wielkopolsce z drugiej strony okazja do pozyskania inwestycji w naszej gminie. Oborniki mają już przygotowane tereny w Łukowie i w Kowanówku. Jest też gotowa infrastruktura i są potrzebne uwarunkowania. Teraz wystarczy tylko działać.

Podobne artykuły