Pożegnanie Kinoranka

RYCZYWÓŁ. Projekt "Kinoranek", o którym swego czasu pisaliśmy, już się zakończył i dzieci nie mogą tego faktu odżałować. Osoby organizujące akcję mają nadzieję, że uda się jeszcze coś podobnego zorganizować.

Akcja, której pożytku nie można przecenić, trwała dzięki energii Towarzystwa Inicjatyw Twórczych z Warszawy oraz Fundacji Wspomagania Wsi. Zagościła w Ryczywole dzięki hojności sponsorów takich jak Bogumiła Hartwig, Tomasz Mańkowski, Marcin Sell i Dariusz Łata.

Wyliczając ich, nie można pominąć wielkiego udziału w projekcie dyrektora Szkoły Podstawowej Witolda Korbanka i licznej grupy nauczycieli – poinformowała nas Joanna Żak, zasługująca na szczególny pokłon od wszystkich dzieciaków, które przez wiele tygodni radował „Kinoranek”. Bez zaangażowania tych osób w realizację projektu nie byłoby aż tyle radości.

Program „Młodzi Menedżerowie Kultury”- pomógł w ożywieniu działań na terenie najmniejszej miejscowości powiatu, aktywizując młodzież do kreatywnego działania. To może być w przyszłości bardzo owocne.

Podobne artykuły