Nowe twarzyczki w stajni St.Hyżyka

KĄKOLEWO. Prawie z godzinnym opóźnieniem spowodowanym trudnymi warunkami drogowymi dotarły nasze tenisistki stołowe do Kąkolewa k.Grodziska na finały rejonu szkół podstawowych. Nie przeszkodziło to jednak w zajęciu pierwszego miejsca przez Agnieszkę Koch i Aleksandrę Surmę z SP Ryczywół (opiekun Grzegorz Soloch)  i wywalczeniu awansu do finału wojewódzkiego.

Następnego dnia w tej samej hali o miano najlepszych w rejonie walczyli chłopcy. Oborniczanie tym razem wyjechali znacznie wcześniej i byli na czas w Kąkolewie. Uczniowie SP 2 Oborniki w składzie Patryk Wołodźko, Michał Iracki i Michał Grotowski pod wodzą Ryszarda Liske nie zawiedli oczekiwań swojego szkoleniowca Stanisława Hyżyka i podobnie jak koleżanki z Ryczywołu, w wielkim stylu pokonali wszystkie startujące ekipy również zapewniając sobie prawo startu w finale Wielkopolski który pod koniec marca odbędzie się w Śmiglu.

Szczególne Gratulacje należą się wspomnianemu już trenerowi Hyżykowi, który od lat prowadzi systematyczną pracę z liczną grupą dzieci oraz młodzieży i co roku odkrywa kolejne utalentowane "twarzyczki" odnoszące sukcesy sportowe.

Podobne artykuły