Sparta Oborniki przygotowuje się do rozgrywek

OBORNIKI. Piłkarze Sparty Oborniki bardzo intensywnie przygotowują się do rundy wiosennej IV ligi grupy północnej. Zespół przed obozem przygotowawczym, na którym zawodnicy przebywali przez tydzień wzmocniony został przez trzech zawodników, są nimi: Maciej Brauza (Warta Poznań), Tomasz Gendera (Mieszko Gniezno), oraz Jakub Wereszczak (Grom Plewiska). Aktualnie piłkarze trenują na hali OCS w Obornikach, oraz jeśli pogoda pozwala na stadionie przy ulicy Objezierskiej.

Oborniczanie zdążyli już rozegrać kilka meczy sparingowych, jeszcze na obozie w Połczynie Zdrój zmierzyli się z liderem IV ligi grupy zachodniopomorskiej Flotą Świnoujście, której ulegli 2:0. Po powrocie z obozu piłkarze rozegrali dwa mecze sparingowe, pierwszy w Szamotułach z tamtejszą Spartą, który zakończył się remisem 1:1, a drugi w Lipie z Wełną Rogoźno, który Sparta wygrała 5:1.

Trener Mariusz Drewicz jest bardzo zadowolony z przebiegu przygotowań i z postawy zawodników. Swój pierwszy mecz ligowy oborniczanie rozegrają już 11 marca w Dopiewie 

Podobne artykuły