Karnawał w Ryczywole

RYCZYWÓŁ. Wydarzeniem sobotniego wieczoru 2 lutego okazała się zabawa karnawałowa zorganizowana przez Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej w Ryczywole.

Celem zabawy było miedzy innymi pozyskanie funduszy na potrzeby szkoły. Tak szczytny cel spowodował, że przygotowana z dużym „rozmachem” kolejna – szósta odsłona imprezy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Bilety wręcz rozchwytywano od połowy grudnia a ich ilość ze względu na możliwości sali – ograniczono „jedynie” do 300.

Najmilszym akcentem tego przedsięwzięcia było to, że w organizowanie imprezy bezinteresownie zaangażowało się wiele osób, o których warto choć wspomnieć i podziękować im za trud i serce. Okazali je wspierający imprezę finansowo przedsiębiorcy z gminy Ryczywół i Rogoźno, rodzice dzieci szkolnych pomagający w dekorowaniu i sprzątaniu sali, mamy piekące wykwintne ciasta oraz niezawodni druhowie z ochotniczej straży pożarnej dbający o ład i porządek podczas samej zabawy.

Nie można też zapomnieć o szanownych uczestnikach – ”weteranach” oraz tych, którzy bawili się na imprezie po raz pierwszy. To właśnie dzięki nim całe przedsięwzięcie wyśmienicie się udało a zebrane pieniądze uszczęśliwią niejedno dziecko uczęszczające do Szkoły Podstawowej w Ryczywole. Rada Rodziców za naszym pośrednictwem pragnie wrazić podziękowania wszystkim tym, którzy przyczynili się tej nocy do zebrania znacznej sumy pieniędzy. Środki te pomogą doskonalić warunki nauczania i wychowania wszystkich dzieci.

Podobne artykuły