Certyfikat jak uznanie

KOWANÓWKO. Szpital w Kowanówku po raz kolejny uzyskał certyfikat, stawiający go w szeregu najlepszych.

Jest to EN ISO 9001: 2000 za zarządzanie zgodne z powyższą normą a dotyczące usług medycznych obejmujących kardiologię, rehabilitację kardiologiczną i rehabilitację ogólnoustrojową. To ważne wyróżnienie ważne będzie aż do 19 listopada 2009 roku. Uznawana na całym świecie certyfikacja potwierdziła wysoki poziom świadczonych usług, co jest niewątpliwą zasługą wszystkich pracowników szpitala. Włączyli się oni w proces przygotowania i realizacji wszelkich procedur oraz struktur dążąc do wyznaczonego sobie celu, jakim było zdobycie certyfikatu.

Jesteśmy świadomi, iż sukces ten zobowiązuje nas do zachowania ciągłości zadań na rzecz jakości a w konsekwencji do osiągnięcia maksymalnego poziomu efektywności procesu leczenia oraz zadowolenia pacjentów ze świadczonych przez nas usług, zapewnił dyrektor lecznicy Michał Manicki.

Wspomniany tu sukces szpitala jest jednym z wielu osiągniętych w ostatnim czasie dziki wspaniałemu personelowi i rozumniej dyrekcji. Czytając doniesienia o bankrutujących szpitalach na Dolnym Śląsku i innych rejonach Polski aż nie sposób zapomnieć, że kiedyś i tu tak niewiele brakowało. Tym bardziej należy docenić to, co udało się osiągnąć w Kowanówku.

Podobne artykuły