Główne trofea dla Kiszewa, Obornik i Poznania

OBORNIKI. W niedzielę 21 stycznia zakończył się trwający osiem dni XII Halowy Turniej Piłki Nożnej OCS 2007. W pierwszej fazie rozgrywek wszystkie drużyny walczyły w grupach „każdy z każdym”. Druga część to gra systemem pucharowym. W sumie rozegrano ponad sto spotkań prowadzonych przez  sędziów Mariana Lembicza, Stanisława Manickiego i Stefana Hoefta. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali też pracownicy OCS Piotr Nogalski, Jolanta Nowicka, Waldemar Szubert i Robert Flajszer. Opiekę medyczną sprawował Eugeniusz Gacek. Ostatecznie do strefy medalowej dotarło 16 zespołów (po cztery w każdej kategorii) . Spotkania finałowe uatrakcyjnił występ formacji tanecznej „Cat Clan”.

Końcowa kolejność jest następująca.

Kategoria szkół podstawowych: 1. Krasnale SP 4 Oborniki 2. SP Rożnowo 3. Hooligan Team SP 3 Oborniki 4. HZH SP 3 Oborniki

Kategoria gimnazjów: 1. Memento Mori Kiszewo 2. TWC skład Oborniki 3. Ubodzy w talent Oborniki 4. Gimnazjum Murowana Goślina

Kategoria niezrzeszonych: 1. Mikado Brovary Hills Oborniki 2. Delbud Memento Mori Kiszewo 3. Lech Active Oborniki 4. Czarni Oborniki

Kategoria zarejestrowanych w OZPN: 1. Ekipa Romana Poznań 2. Rożnovia juniorzy Rożnowo 3. Orkan Objezierze 4. Gangrena Oborniki

Wręczono również statuetki dla wyróżniających się zawodników: "król strzelców" SP – Daniel Konieczny (HZH), Gimnazja – Marcin Szening  (TWC), Niezrzeszeni – Szymon Bukowski  (Lech Active), Zarejestrowani – Gracjan Pachelski (Ekipa Romana); "najlepszy technik": SP- Tomasz Nowicki (Krasnale), Gimnazja – Mateusz Szczerbak (Ubodzy w Tal), Niezrzeszeni.- Michał Niemiec (Delbud), Zarejestrowani- Konrad Sobkowiak (Ekipa Romana); "najlepszy bramkarz": SP – Dominik Braczyński (Hooligan), Gimnazja – Gracjan Stankiewicz (TWC), Niezrzeszeni – Łukasz Telatycki (Mikado), Zarejestrowani – Bartosz Andrys (Gangrena).

Ceremonię zakończenia Turnieju poprowadził Tadeusz Ratajczak a nagrody wręczali dyrektor OCS Tomasz Konitz i działacze sportowi: prezes Orkanu Objezierze Ryszard Ciszak, prezes Rożnovii a zarazem wicestarosta obornicki Przemysław Gronostaj i sekretarz SZS Przemysław Cebulski. Oto składy osobowe medalistów.

Szkoły podstawowe

Krasnale SP 4 Oborniki – Tomasz Nowicki, Mikołaj Nowotny, Piotr Myszkowski, Dominik Henschel, Marcin Kaźmierczak, Maciej Kuklewski, Michał Surma, Marek Bacic, Krystian Kwaśniewski ( opiekun Marek Arciszewski)

SP Rożnowo – Łukasz Byczyński, Dawid Sroka, Marcin Borowiak, Damian Ławniczak, Michał Mazur, Jakub Bukowski, Kamil Witek, Filip Kuczyński (opiekunowie Karina Przybył, Przemysław Cebulski)

HZH SP 3 Oborniki – Marek Urbaniak, Kacper Nowak, Daniel Konieczny, Artur Jur, Norbert Naparty, Jakub Wojtasiak, Krzysztof Piasecki, Alan Runowski, Patryk Buszkiewicz, Dawid Ćwigoń ( opiekun Hanna Arciszewska)

Hooligan Team SP 3 Oborniki – Dominik Braczyński, Przemysław Szrama, Artur Klopsteg, Miłosz Grzebyta, Kacper Sobański, Maciej Matelski, Efrain Kopeć, Kacper Szarawara, Jan Brzostowski, Jonasz Ratajczak (opiekun Hanna Arciszewska)

Gimnazjaliści

Memento Mori Kiszewo – Tomasz Niemiec, Krzysztof Góra, Michał Małolepszy, Bartosz Skupień, Damian Przybyszewski, Jakub Kliczbor, Damian Mostowski, Wojciech Budych, Kajtek Nowicki (opiekun Ryszard Niemiec)

TWC skład Oborniki – Jakub Kaszubski, Marcin Szening, Bartosz Szymański, Michał Józefiak, Piotr Sitarski, Gracjan Stankiewicz, Patryk Miler, Sajmon Turostowski

Ubodzy w talent Oborniki – Artur Kaczmarek, Radosław Cegielski, Mateusz Pytlak, Miłosz Pochylski, Mikołaj Wicberger, Gwidon Borowiak, Jakub Palinkiewicz, Łukasz Kwiatkowski, Piotr Biedny, Mateusz Szczerbak (opiekun Stefan Hoeft)

Gimnazjum Murowana Goślina – Mateusz Ruta, Hubert Baryłkowski, Szymon Glinkiwicz, Damian Nowak, Marek Styszyński, Krzysztof Pawlak, Marcin Pawlak, Michał Dymek, Marci Kubiński, Artur Gronowski

Niezrzeszeni

Mikado Brovary Hills Oborniki – Łukasz Telatycki, Dawid Barnaś, Robert Protasewicz, Łukasz Czapla, Damian Głowacki, Przemysław Pychyński, Waldemar Kotarski, Bartłomiej Bukowski, Wojciech Muszyński

Delbud Memento Mori Oborniki Kiszewo – Michał Niemiec, Maciej Szrama, Mateusz Żwawiak, Krzysztof Bednarek, Marcin Góra, Michał Łysakowski, Dariusz Zachmoc

Lech Active Team Oborniki – Norbert Kudłaszyk, Łukasz Matuszak, Marek Colombo, Radosław Poznań, Bartosz Wiliński, Łukasz Strachanowski, Mateusz Telatycki, Bartosz Fabke, Szymon Bukowski

Czarni Oborniki – Szymon Ruks, Bartosz Konieczny, Rafał Kaczor, Marcin Kaczor, Łukasz Pietrzak, Kuba Grzechowiak, Roman Stańko, Irek Madej, Mirosław Springer

Zarejestrowani WZPN

Ekipa Romana Poznań – Artur Adamski, Krzysztof Firlej, Konrad Sobkowiak, Jonasz Jeżewski, Arkadiusz Siejek, Łukasz Szaj, Konrad Sobkowiak, Gracjan Pachelski, Łukasz Dłużeń, Mikołaj Kostaniak, Filip Kościelniak

Rożnovia Rożnowo juniorzy – Łukasz Budziński, Mateusz Nowak, Marcin Stypuła, Krzysztof Chudziński, Szymon Piekarski, Tomasz Chudziński, Wojciech Chudziński, Oskar Bartkowiak, Mateusz Kaczmarek, Sławomir Szczepski

Orkan Objezierze – Rafał Chudziński, Andrzej Szymański, Krystian Morka, Adrian Odelga, Dariusz Senger, Piotr Ciesiółka, Michał Stachowiak, Hubert Wencel, Piotr Piotrowicz, Błażej Jastrząbek

FC Gangrena – Tomasz Rozmiarek, Bartosz Tyrchan, Bartosz Andrys, Dariusz Nogalski, Michał Tadeusz, Sebastian Piasecki, Mikołaj Witkowski, Radosław Ciesielski

Podobne artykuły