Ich pierwszy bal

ROGOŹNO. W sobotę 6 stycznia uczniowie klas maturalnych ZS im. H. Cegielskiego w Rogoźnie, klasy III Liceum Profilowanego i klasy IV Technikum Handlowego zapamiętają na długie lata, bowiem tego dnia przeżywali swój pierwszy bal – studniówkę.

W tanecznym i karnawałowym nastroju nie tylko rozpoczęli nowy rok, ale i ostatnie miesiące nauki w szkole średniej. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym Polonezem i od zgodnego chóru Gaudeamus oraz „odznaczenia zasłużonych” zielonymi koniczynkami na szczęście. Były też podziękowania, kwiaty i wiele ciepłych słów przekazanych nauczycielom, wychowawcom i rodzicom oraz życzenia dyrektor szkoły Renaty Tomaszewskiej  – Oby chęć nauki towarzyszyła wam przez całe życie. Dopiero wówczas osiągniecie cel, do którego dążyć będziecie.

Wieczór ten wszyscy wspominać będą z jako jeden z najbardziej udanych, dodatkowego uroku dostarczył super wesoły program kabaretowy oraz niekłamana życzliwość. Wychowawcami tegorocznych klas maturalnych w ZS są młodzi nauczyciele, którzy po raz pierwszy „od środka” uczestniczyli w organizacji studniówki – Renata Jałoszyńska Biskupska i Paulina Smolarek.

Podobne artykuły