Postęp na budowie hali

OBJEZIERZE. Trwa budowa środowiskowej hali sportowej w Objezierzu. Sprzyjająca pogoda dobrze wpływa na szybki postęp prac, które zgodnie z umową mają zostać zakończone jeszcze w październiku tego roku.

W środę 3 stycznia odbyło się posiedzenie powołanej przez Annę Rydzewską Rady Budowy, na której obecni byli prócz pani burmistrz – kierownik wydziału inwestycyjnego Jacek Glapiak, projektant obiektu Jan Jakubowski oraz przedstawiciele firmy realizującej inwestycję z dyrektorem Tomaszem Ciekańskim na czele. Oprócz spraw bieżących i analizy postępu prac, wyjaśniono i doprecyzowano również szczegóły techniczne obiektu.

Hala w Objezierzu wraz z bogatym zapleczem wyposażonym m.in. w podwójne, (rotacyjne) szatnie, ważne przede wszystkim w przypadku prowadzenia zajęć szkolnych, małą halę siłowni, bufet, pokój instruktora, pokój sędziowski oraz specjalne pomieszczenie dla prasy, umożliwi organizacje dużych imprez oraz zgrupowań.

Równocześnie z budową hali opracowywany jest projekt zagospodarowania otoczenia, w tym dróg dojazdowych, parkingów oraz zieleni.

Podobne artykuły