Piłkarze Objezierza przy Wigilijnym stole

OBJEZIERZE. Tradycyjne już spotkanie opłatkowe orkanowców podobnie jak w roku ubiegłym odbyło się w objezierskim pałacu.

Prezes Orkanu Ryszard Ciszak powitał przybyłych a następnie zaprosił do okrągłej sali marmurowej, gdzie przy wigilijnym stole  zasiedli razem miejscowi sportowcy, działacze, trenerzy, sponsorzy i zaproszeni goście w osobach burmistrz Anny Rydzewskiej, miejscowych radnych i dyrektorów  szkół oraz przedstawicieli Obornickiego Zrzeszenia LZS. 

Po przedstawieniu kalendarium wydarzeń klubowych w mijającym roku prezes Ciszak podziękował wszystkim za okazywaną pomoc, jaką klub otrzymuje od życzliwych osób a także od władz miejskich, w dowód wdzięczności przekazując wiązankę kwiatów  na ręce pani burmistrz, która z kolei w swoim wystąpieniu odniosła się do bardzo owocnych minionych czterech lat dla lokalnej społeczności, na czym zyskało również Objezierze.

Dowodem tego jest trwająca budowa hali sportowej z której już w przyszłym roku będą mogli korzystać uczniowie trzech objezierskich szkół, zawodnicy zrzeszeni w klubie i wszyscy zainteresowani uprawianiem aktywnych form ruchowych. Jeszcze rok wstecz wydawało się, iż objezierska hala to zwykła mrzonka. Teraz wiemy, że to fakt.

Orkanowcy bardzo dzielnie poczynali sobie w jesiennej rundzie o mistrzostwo B-klasy. Na półmetku są liderem z realną szansą awansu. Tego właśnie życzyli sobie dzieląc się opłatkiem i konsumując wigilijne dania.

Podobne artykuły