Tenisiści Obornik nie próżnują

OBORNIKI. W niedzielę 17 grudnia odbył się w Poznaniu Gwiazdkowy Turniej Tenisa Stołowego rangi wojewódzkiej "Szukamy Talentów". Prawo startu mieli chłopcy i dziewczynki z rocznika 1996 i młodsi. W turnieju wystartowało ok 70 dzieci z całej Wielkopolski,  z Obornik udział wzięli Monika Iracka, Małgosia Gliniany, Michał Grotowski i Maciej Strugała.

Po pasjonujących walkach turniej chłopców wygrał nasz Michał Grotowski; wśród dziewcząt trzecie miejsce i brązowy medal wywalczyła oborniczanka Małgosia Gliniany. Cała czwórka reprezentantów Obornik trenuje w UKS TS OBORNIKI pod okiem Stanisława Hyżyka.

Równolegle z turniejem najmłodszych, przebiegały Wojewódzkie Eliminacje o Puchar Polski Seniorów. Niestety, drużyna oborniczan w składzie Marcin Chudziński, Jakub Olędrowicz, Janusz Cichacki, Piotr Cichacki, Michał Strzępka, choć  zajęła wysokie drugie miejsce, to jednak nie awansowała do dalszych rozgrywek.