Podsumowanie sezonu i dlaczego warto być starostą

OBORNIKI. Jeżeli ktoś nie był pewien, dlaczego warto być starostą nawet upadającego powiatu, powinien przybyć na tą imprezę.

Na doroczne podsumowanie sezonu motocyklowego przybyli do sali OOK w Obornikach dostojni goście a wśród nich dyrektor Departamentu Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Marek Daniel z małżonką, starosta Gustaw Wańkowicz, również z małżonką. Prezesi zaprzyjaźnionych klubów, radni powiatu, i co najważniejsze, duża grupa osób związanych ze sportem motocyklowym.

Prezes Waldemar Iracki powitał ich pięknie a następnie podsumował miniony sezon. W jego ocenie był on bardzo dobry, choć nie brakowało i trudnych momentów. Czesi i Niemcy chwalili obornicki tor i jego stadionowy układ oraz doskonałe wyprofilowanie. Zawodnicy mieli gdzie ćwiczyć. Teraz, dzięki szczodrości starosty Motoklub zyskał pomieszczenia biurowe i socjalne. Prezes w asyście zastępców i niektórych gości wyróżniał i nagradzał sponsorów i zawodników, działaczy i przyjaciół sportu motorowego. Ich lista jest bardzo długa i wrócimy do niej w następnym wydaniu.

Nie mogliśmy sobie jednak darować zamieszczenia, choć jednej fotografii pięknych dziewczyn z sekcji Garbusów w asyście starosty Gustawa Wańkowicza. Gratulował im sukcesów i jest to niewątpliwie jeden z przyjemniejszych obowiązków, jakie ma teraz do wypełnienia.

Podobne artykuły