Zboczeniec i dziewczynka

ROGOŹNO. W minionym tygodniu doszło na osiedlu Przemysława do gorszącego zdarzenia z udziałem dziewięcioletniej dziewczynki. Przybyły tam z powiatu pilskiego mężczyzna miał rozwozić ulotki reklamowe.

W pewnym momencie dostrzegł idącą osiedlem dziewczynkę i rozejrzawszy się czujnie na około, zaszedł jej drogę. Następnie obiecując niespodziankę, opuścił spodnie i zaczął się onanizować. Dostrzegła to pewna kobieta i wezwała policję. Mężczyzna w jej relacji, zachodził dziewczynce drogę, choć widząc u niej chęć odejścia, nie bronił jej tego. Przybyły na miejsce patrol wylegitymował ekshibicjonistę – onanistę i wlepił mu mandat w wysokości 500 złotych za sianie zgorszenia.

Fakt puszczenia go wolnym, zaniepokoił mieszkańców osiedla, po którym cała sprawa przetoczyła się błyskawiczną i stugębną plotką.

Jak zdołaliśmy ustalić, za taki czyn, w takich okolicznościach, groziła mu taka właśnie kara. Rogoźnianie uważają jednak, że z uwagi na wiek gorszonej kara powinna być znacznie surowsza i trudno się z nimi nie zgodzić.

Podobne artykuły