Tabele piłkarskie po rundzie jesiennej 2005

POWIAT OBORNICKI. Poniżej przedstawiamy końcowe tabele piłkarskie po rundzie jesiennej. Na zdjęciu drużyna Orkanu Objezierze.

IV liga grupa północna

1. Nielba Wągrowiec 16 46-12

2. Sparta Oborniki 16 38-14

3. TS 1998 Dopiewo 16 38 33-14

4. MKP 1999 Piła 16 31 27-14

5. Polonia Nowy Tomyśl 16 30 39-24

6. KS 1920 Mosina 16 22 24-28

7. Lubuszanin Trzcianka 16 21 21-23

8. Sokół Rakoniewice 16 20 23-31

9. Polonia Środa Wlkp. 16 19 22-34

10. Huragan Pobiedziska 16 18 28-32

11. Sokół Pniewy 16 18 25-30

12. Warta Śrem 16 17 24-33

13. Luboński KS 16 16 14-30

14. Wełna Rogoźno 16 13 19-26

15. Polonia Chodzież 16 13 19-44

16. Sokół Damasławek 16 12 16-33

A-klasa gr. II

1. Orzeł Modrze 13 33 49-13

2. Warta Obrzycko 13 30 32-14

3. Kłos Gałowo 13 28 31-16

4. Spójnia Strykowo 13 27 30-17

5. Wielkopolska Komorniki 13 27 36-19

6. Rożnovia Rożnowo 13 22 26-22

7. Świt Piotrowo 13 20 30-33

8. Orzeł Granowo 13 17 25-35

9. Warta Wartosław 13 15 15-21

10. TS Skórzewo 13 14 25-32

11. Tornado Trzebaw 13 11 31-40

12. Orkan Objezierze 13 10 15-32

13. Las Puszczykowo 13 6 20-36

14. Rokita Rokietnica 13 3 14-49

B-klasa gr. II

1. Sparta II Szamotuły 9 24 40-5

2. Suchary Suchy Las 9 22 23-8

3. Orzeł Słopanowo 9 20 21-10

4. 1 FCL Lusowo 9 19 35-5

5. Złoci Złotkowo 9 14 13-11

6. Tęcza Lulin 9 10 20-13

7. GKS Golęczewo 9 9 19-20

8. Arka Kiekrz 9 6 9-43

9. Warta Ocieszyn 9 6 12-35

10. LKS Baborówko 9 1 7-49

Kl. Okręgowa Juniorów Starszych

1. Polonia Środa Wlkp. 13 30 37-10

2. Warta Śrem 13 28 25-10

3. Sparta Oborniki 13 26 44-23

4. Tarnovia T. Podgórne 13 25 37-21

5. Unia Swarzędz 13 25 32-21

6. Poznaniak Poznań 13 23 29-20

7. LNB Mieszko Gniezno 13 22 34-24

8. Polonia Nowy Tomyśl 13 16 17-20

9. KS Łopuchowo 13 15 20-41

10. Wełnianka Kiszkowo 13 13 20-34

11. Wełna Rogoźno 13 12 22-39

12. Poznaniak II Poznań 13 11 26-29

13. Lechita Kłecko 13 11 23-28

14. Lotnik Poznań 13 4 11-57

Kl. A Juniorów Starszych

1. Czarni Wróblewo 10 25 28-10

2. Lipno Stęszew 10 25 25-10

3. Korona Bukowiec 10 18 30-21

4. Zenit Wytomyśl 10 18 17-16

5. Wielkopolska Komorniki 10 14 18-21

6. Wicher Strzyżewo 10 12 17-23

7. Warta Międzychód 10 12 22-23

8. NKS Niepruszewo 10 10 11-18

9. Rożnovia Rożnowo 10 9 20-22

10. OrkanObjezierze 10 8 12-23

11. Kłos Gałowo 10 8 25-38

Kl. Okręgowa Juniorów Młodszych

1. MKS Szamotuły 11 31 51-13

2. Lech Poznań 11 25 37-15

3. Luboński KS 11 20 21-18

4. Sokół Pniewy 11 19 30-25

5. Patria Buk 11 19 24-20

6. Warta Śrem 11 16 27-21

7. Poznańska 13 Poznań 11 15 11-16

8. Poznaniak Poznań 11 14 21-22

9. KADET Kicin 11 13 16-24

10. Concord M. Goślina 11 11 19-27

11. Sparta Oborniki 11 6 8-38

12. Winogrady Poznań 11 2 11-37

Kl.Trampkarzy Starszych

1. MKS Szamotuły 12 31 83-11

2. Wełna Rogoźno 12 24 45-21

3. Winogrady Poznań 12 22 39-33

4. Orkan Ryczywół 12 20 40-38

5. Sparta Oborniki 12 13 28-43

6. Orkan Objezierze 12 12 24-51

7. Arka Kiekrz 12 1 12-74

Kl.Młodzików D 1

1. Poznaniak II Poznań 12 36 103-4

2. Warta Poznań 12 28 69-11

3. MKS Szamotuły 12 21 45-36

4. Wełna Rogoźno 12 19 46-27

5. Amica Wronki 12 15 33-35

6. Rekord Chludowo 12 3 14-114

7. Orkan Ryczywół 12 3 12-95

Kl.Młodzików D2

1. Poznaniak Poznań 10 26 48-7

2. Concord M. Goślina 10 25 37-11

3. Lech Poznań 10 19 27-18

4. GOSiR Dopiewo 10 10 16-28

5. Sparta Oborniki 10 7 8-34

6. Unia Swarzędz 10 0 5-43

Podobne artykuły