Utrata pozycji lidera

OBORNIKI, ROGOŹNO. Po sześciu kolejkach rundy jesiennej obornicka Sparta jest jedynym czwartoligowcem, który nie zaznał goryczy porażki, jednak po sobotnim remisie w Trzciance opuścił pozycję lidera.

Podopieczni Mariusza Drewicza stracili bramkę już w 15 minucie i taki wynik (0:1) utrzymał się do przerwy. Oborniczanie przejęli inicjatywę w drugiej połowie, długo jednak nie mogli sforsować desensywy gospodarzy. Dopiero w 85’ wyrównującego gola strzelił wszędobylski Łukasz Kubiak.

Sparta: Wosicki – Maciejewski, Jujeczka, Kieruzel, Węzik, Krzyżanowski, Chyła, Ł.Mokrzycki, Lizewicz, Bukowski, A. Mokrzycki oraz Przymusiński i  Kubiak.

Trzy dni wcześniej w środę Sparta podejmowała beniaminka z Opalenicy. Promień okazał się wymagającym przeciwnikiem, jednak miejscowi rozstrzygnęli ten mecz na swoją korzyść wygrywając 3:2 po bramkach Łukasza Kubiaka, Krzysztofa Lizewicza i Arkadiusza Mokrzyckiego.

Sparta: Wosicki – Maciejewski, Jujeczka, Kieruzel, Krzyżanowski, Chyła, Ł.Mokrzycki, Lizewicz, Bukowski, A. Mokrzycki oraz Przymusiński i  Szymański.

Wełna po raz drugi przed własną publicznością straciła komplet punktów. Tym razem uległa faworyzowanej Unii Swarzędz 1:3. Rogoźnianie nie kryli pretensji kierowanych pod adresem sędziów. Bramkę dla gospodarzy zdobył Krzysztof Cieciura.