Wojciech Konitz poprowadzi piłkarzy ręcznych SKF Sparta

OBORNIKI. Jak nas poinformował prezes SKF Sparta Oborniki Roman Garnec, w sezonie 2006/2007  obornickich szczypiornistów w walce o punkty I ligi poprowadzi Wojciech Konitz. Nowy szkoleniowiec, na co dzień nauczyciel wf SP 3, jest absolwentem AWF-u i trenerem II klasy. Wcześniej był asystentem w SKF Metalplast a także odnosił sukcesy z zespołami młodzieżowymi. Funkcję II trenera powierzono Michałowi Pietrzakowi, który będzie też wspomagał drużynę, jako zawodnik. W porównaniu z poprzednim sezonem obecny skład drużyny uległ wyraźnemu uszczupleniu. Wielu czołowych piłkarzy zmieniło barwy klubowe.

Aktualnie można liczyć na grę n/w zawodników: Filip Tarko, Maciej Wtorek, Mieszko Kaczor, Waldemar Smolarek, Kosma Walkowiak, Łukasz Krakowiak, Filip Konitz, Tomasz Biskupski, Łukasz Cieśla, Michał Pietrzak, Michał Włodarczak, Maciej Włodarczak, Piotr Więcław, Leszek Mikołajczak i Marek Arciszewski.

Na 31 sierpnia zaplanowano zebranie sprawozdawczo-wyborcze klubu, na którym zapadnie wiele ważnych decyzji związanych z działalnością SKF. Rozgrywki pierwszoligowe rozpoczynają się 30 września. Na początek Sparta podejmuje SMS Gdańsk. Tydzień później gra z Grunwaldem Poznań. Szczegółowy terminarz wkrótce.

Podobne artykuły