Filia banku w Popówku

POPÓWKO. Ludowy Bank Spółdzielczy w Obornikach jest jak na razie jedynym, który wyszedł do swych klientów. Wyszedł nie tylko z interesującą ofertą, ale również naprzeciw oczekiwaniu, by bank był blisko ich domostw.

W minionym tygodniu otwarto filię banku w Popówku. Zgrabny i funkcjonalny budynek został wybudowany w rekordowym tempie przy szosie, niemal w samym centrum wsi. Prowadząca filię Katarzyna Nadborska załatwi każdą sprawę. Poczynając od kredytu po lokatę. Doradzi, pomoże przygotować wniosek, wyliczy najkorzystniejszą ofertę. Jeżeli ktoś zechce wpłacić pieniądze lub je pobrać, kasjer będzie do jego dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 16.

Dla mieszkańców Popówka i sąsiednich wsi jest to wygoda, którą niewątpliwe docenią, bo niewiele wsi posiada filię banku.

Kolejna powstanie w centrum Rożnowa. Mamy już działkę i czekamy aż wykonawca zbierze siły, zapewniła nas dyrektor banku Krystyna Twarogal. Wykonawcą inwestycji była firma budowlana „Delbud” Sabiny i Jacka Delikatnych. Za ich sprawą budynek został wybudowany szybko i w wysokim standardzie. Ogrzewany będzie gazem, a całość otoczono gustownym parkanem. Przy okazji budowy fili banku stanął obok nowoczesny i wygodny przystanek autobusowy.

W dniu symbolicznego otwarcia, filię poświęcił ks. proboszcz Aleksander Brzeziński a burmistrz Anna Rydzewska złożyła pani dyrektor gratulacje. Podziękowała za wkład w porządkowanie gminy i życzyła wielu nowych klientów. Można być o nich spokojnym, bowiem jak usłyszeliśmy od licznie zgromadzonych tam osób, od dawna marzyło im się, by nie dojeżdżać do Obornik a mieć możność załatwienia najpilniejszych spraw na miejscu.

Krystyna Twarogal udowodniła, że prowadzi swój bank pewną ręką i we właściwym kierunku. Jeżeli co pewien czas docierają do naszej redakcji skargi na niektóre  inne banki,  Bank Spółdzielczy z Obornik zbiera jedynie pochwały.

Podobne artykuły