Dziewięć lat dla wyrodnego „ojca”

OBORNIKI. Na dziewięć lat więzienia Sąd Rejonowy w Obornikach skazał rogoźnianina Ryszarda N. za wykorzystywanie seksualne swojej córki.

Z uzasadnienia wyroku wynika, że wyrodny ojciec molestował seksualnie swą córkę przez długi szereg lat. Oszczędzimy naszym czytelnikom w tym miejscu  bulwersujących szczegółów, które wyjaśniają, w jaki sposób "ojciec" mógł  seksualnie wykorzystywać córkę. Poraża fakt, iż matka gwałconej dziewczynki a żona zwyrodnialca przyjmowała to w milczeniu i z pokorą.

Zastraszona kobieta, dręczona psychicznym znęcaniem się nad całą rodziną nie potrafiła powstrzymać małżonka. Gdy rzecz ujrzała światło dzienne, kobieta opowiedziała wreszcie o wszystkim. Prawdopodobnie jej zeznania wystarczą do sporządzenia kolejnego aktu oskarżenia – o znęcanie się nad rodziną.

Przypadek Ryszarda N, nie jest odosobniony. Co pewien czas podobne sprawy trafiają do sądu i na nasze łamy. Bywa też, że o wykorzystywaniu dzieci wiedzą sąsiedzi, ale „wolą się nie wytracać”. Dziecku zostaje za to uraz na resztę życia. Na szczęście, jeżeli nikt wcześniej nie wypuści "tatusia", sprawiedliwym wyrokiem sądu córka przez długie lata już go nie spotka.

Podobne artykuły