Zwycięstwo Kiszewa

ŁUKOWO. 14 maja na boisku Huraganu Łukowo z inicjatywy Adama Stańko – sołtysa tej miejscowości a zarazem członka zarządu Obornickiego Zrzeszenia LZS – zorganizowano piłkarski turniej drużyn niezrzeszonych. W zawodach uczestniczyło 6 zespołów składających się z zawodników nie zarejestrowanych w OZPN.

Po grach eliminacyjnych w dwóch grupach systemem „każdy z każdym” do ścisłej czwórki awansowały Lech Active Oborniki, Memento Mori Kiszewo, Vala Quenta Bąblin i Vip Popówko. W półfinałach Kiszewo wygrało z Bablinem 3:1 a Lech Active z Popówkiem rzutami karnymi 2:1. Mecz o 1 miejsce zakończył się sukcesem Memento Mori, które pokonało lech Active 6:1.W walce o trzecią lokatę Popówko zwyciężyło Bąblin 2:0.

Trzy najlepsze ekipy zostały uhonorowane pucharami i medalami ufundowanymi przez OZ LZS.

Kiszewo wystąpiło w składzie: Michał Łysakowski, Krzysztof Bednarek, Michał Niemiec, Mateusz Żwawiak, Sebastian Lepczyński i Paweł Małyszek . Wszystkie mecze sędziowali społecznie Józef Lizewicz, Krzysztof Otto i Krzysztof Lizewicz. Opiekę medyczną sprawował Eugeniusz Gacek.

Na zakończenie zawodów gospodarz imprezy Adam Stańko zaserwował wszystkim uczestnikom wspólnego grilla. Po rocznej przerwie boisko w Łukowie ożyło. Niech to będzie dobry prognostyk dla lokalnej młodzieży, tym bardziej że wilka ciągnie do lasu a łukowskiego sołtysa do sportu!

Podobne artykuły