Dobra forma brydżystów

OBORNIKI. Gościnne progi restauracji Casablanka w Obornikach była miejscem IV spotkania uczestników rozgrywek brydżowych zaliczanych do Ligi Miast.

Po bardzo wyrównanych zmaganiach czołowe miejsca zajęły zespoły A. Kot, T. Murawa, A Jabłoński, i B. Piechowiak z Murowanej Gośliny zdobywając 73vp.a nimi uplasowali się brydżyści z Obornickiego OOK w składzie J. Wilczek, Z. Gleisler, J. Kalicki i W. Pałka. Zdobywając 63 vp. Na trzecim miejscu była drużyna z Szamotuł zdobywając o 1 vp mniej od oborniczan. Druga drużyna z Obornik składająca się z brydżystów TB TAKRYS w składzie Tadeusz Harasymczuk – kapitan zespołu oraz Wojciech Joachimowicz, Marek Janik i Adam Peszke zajęła piąte miejsce z niezłym wynikiem 59 vp, co dobitnie świadczy o dobrej formie obornickich pasjonatów brydża.

Jak już wspomnieliśmy, obsada turnieju była bardzo silna a grali w nim zawodnicy z Poznania, Skoków czy Rogoźna. To miasto będzie też gospodarzem kolejnych rozgrywek ligowych. O tym jak wypadli tam oborniczanie , napiszemy niebawem.

Podobne artykuły