Nowe sukcesy obornickich tenisistów stołowych

OBORNIKI. Miesiąc kwiecień obfitował w kolejne udane starty tenisistów stołowych UKS SP 2 Oborniki. Wychowankowie trenera Stanisław Hyżyka uczestniczyli w licznych zawodach wojewódzkich i ogólnopolskich. Oto niektóre wyniki.

9 kwiecień – Mistrzostwa Wielkopolski Kadetów. Drużyna w składzie Michał Strzępka, Piotr Nowicki  i Grzegorz Olech zajmując 3 miejsce wywalczyła sobie prawo startu w półfinałach Mistrzostw Polski.

22 kwiecień – Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików – Patryk Wołodźko i Miłosz Sobkowiak zdobyli brązowe medale i awans do półfinałów MP.

23 kwiecień – Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów – Jakub Strzępka, Jakub Olędrowicz i Marcin Chudziński niejako skopiowali wyniki swoich młodszych kolegów; również uplasowali sie na 3 pozycji uzyskując przepustkę do półfinałów MP.

25 kwiecień – Ogólnopolski Memoriał im.Andrzeja Grubby. Drużyna SP 2 Oborniki prowadzona przez Ryszarda Liske zajęła 2 miejsce. Barw szkoły bronili Miłosz Sobkowiak, Patryk Wołodźko, Michał Iracki i Michał Grotowski.