Bracia Peda nie do zdarcia

OBORNIKI. Rutyniarze poznańskiego Grunwaldu z braćmi Peda na czele okazali się o wiele trudniejszym przeciwnikiem dla Sparty, niż podczas sierpniowego turnieju, kiedy to oborniczanie gładko ograli wojskowych.

Tym razem imponował Mariusz Peda, swego czasu broniący barw Metalplastu, który swoimi interwencjami wybił kompletnie z rytmu co niektórych podopiecznych trenera Okpisza.

Jeszcze do przerwy miejscowi wprawdzie przegrywali, ale tylko różnicą dwóch bramek. Niestety, w drugiej odsłonie uwidoczniła się zdecydowana przewaga gości. W 48 minucie prowadzili już różnicą ośmiu bramek, 26:18, by ostatecznie wygrać 31:26.

Sparta: Filip Tarko, Łukasz Romatowski, Marek Suszka 3, Bartosz Kuczyński 4, Arkadiusz Hildebrandt, Tomasz Witaszak 5, Maciej Skierś 1, Mieszko Kaczor 1, Leszek Mikołajczak, Mariusz Gujski 4, Łukasz Cieśla 1, Waldemar Smolarek 7, Piotr Więcław, Michał Pietrzak.