Zawody wędkarskie

OBORNIKI. W sierpniu na rzece Warcie w Obrzycku Klub Wędkarski „Beatex-Lorpio” Oborniki zorganizował zawody o puchar klubu. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyło Koło PZW Obrzycko, drugie miejsce zajęło Koło PZW Rożnowo a trzecie Koło PZW Ryczywół. W klasyfikacji indywidualnej juniorów pierwsze miejsce zajął Szymon Smoliński, drugi był Krzysztof Krupka, trzeci Bartosz Świerkowski. Szymon Smoliński zwyciężył też w całych zawodach.

Dopisała pogoda, na zakończenie imprezy uczestnicy raczyli się pieczonymi kiełbaskami i napojami orzeźwiającymi. Fundatorami pucharów byli Piotr Lorenc, starosta obornicki oraz burmistrzowie Obrzycka i Obornik.

4 września obornickie Koło Miejskie zorganizowało na rzece Warcie w mieście zawody wędkarskie o puchar starosty obornickiego. Udział w nich wzięło siedem drużyn. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyli gospodarze przed Stowarzyszeniem Jezioro Rogozińskie i Kołem PZW Ryczywół.

17 września na rzece Warcie w Obornikach odbyły się zawody zakończenia sezonu dla młodzieży a 18 września w w obornickim porcie zawody o największą rybę.

Podobne artykuły