Tomasz Kujawa zakończył karierę

OBORNIKI. Kariera sportowa znanego i lubianego bramkarza obornickiej Sparty tzw. Kepy, czyli Tomasza Kujawy dobiegła końca.

We wtorek 13 września dzięki dużemu zaangażowaniu prezesa klubu T. Królczyka odbył się mecz pożegnalny pomiędzy aktualnym zespołem seniorów i byłymi piłkarzami Sparty. Ci drudzy mieszkają obecnie w różnych miejscowościach, niektórzy przebywają za granicą, jednak większość nie zawiodła Tomka i dotarła do Obornik, by jeszcze raz wspólnie pokopać futbolówkę.

Spotkanie rozpoczęło się od pozowania do pamiątkowych fotek z udziałem m. innymi T.Molewskiego, M.Drewicza, P.Ratajczaka, G.Kijka, K.Jaro-szyka, W.Goliwąsa, D.Oszmałka, J.Rucińskiego, Sz.Szweda, M.Kosmowskiego i oczywiście T.Kujawy. Sam mecz miał charakter towarzyski tylko z pozoru; przez 90 minut oba zespoły walczyły ostro o piłkę i korzystny wynik. Ostatecznie wygrała młodość, czyli aktualna ekipa obornickich czwartoligowców. W 50 procentach do wygranej przyczynił się Tomek, broniący po połowie w jednej i drugiej drużynie.

Po meczu wszyscy zawodnicy jeszcze przez wiele godzin wspominali razem spędzone chwile na murawie. Panu Tomkowi życzymy pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

Podobne artykuły