Prośba o pomoc finansową dla rogozińskich pogorzelców

ROGOŹNO. Wielkopolskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Walczącym o Lepszy Los „Światło Nadziei” przygotowało apel o pomoc finansową skierowany do instytucji, zakładów pracy, firm prywatnych oraz do wszystkich osób dobrej woli.

W wyniku pożaru rodzina pani Grażyny Piechowiak została pozbawiona własnego dachu nad głową. Pani Piechowiak jest wdową wychowującą 4 dzieci i posiada bardzo niskie dochody. Wobec tragedii, która dotknęła tę rodzinę, Stowarzyszenie „Światło Nadziei” uruchomiło dla niej subkonto w oddziale Banku Spółdzielczego w Rogoźnie z hasłem „Pogorzelcy”. Oto jego numer: 13 8951 0009 3910 9093 2000 0010.

Mamy nadzieję, że wraz z innymi mieszkańcami Rogoźna i Obornik będziemy mogli wykazać solidarność z dotkniętymi tragedią ludźmi i w ten sposób pomóc im w odbudowie spalonego domu. Stowarzyszenie w imieniu ww. rodziny i własnym apeluje o dobrą wolę i wsparcie finansowe tak tragicznie poszkodowanej rodziny. Ze swej strony zapewniamy, że wszystkie – nawet najdrobniejsze kwoty – wpłacane przez Państwa – nie zostaną zmarnowane i przeznaczone będą wyłącznie na najpilniejsze wydatki przy odbudowie zniszczonego pożarem domu przy ulicy Wielkiej Poznańskiej (róg Długiej). O wielkości wpłacanych kwot będziemy informować społeczeństwo.

Zarząd Stowarzyszenia „Światło Nadziei”

Podobne artykuły