Obiecujący początek I ligi

OBORNIKI. Nowy sezon o mistrzostwo I ligi w piłce ręcznej zaczął się obiecująco dla oborniczan. W sobotę 17 września Sparta podejmowała szczypiornistów Wolsztyniaka Wolsztyn. W Hali OCS tradycyjnie już zgromadziła się liczna widownia, by zagrzewać miejscowych do walki.

Pierwsza połowa była wyrównana i zakończyła sie remisem 10:10. Natomiast drugie 30 minut należało już wyraźnie do podopiecznych Jacka Okpisza, którzy uciekli gościom na trzy bramki wygrywając ostatecznie 27:24. Najlepszą skutecznością w tym spotkaniu popisali się Mariusz Gujski, Tomasz Witaszak i Łukasz Cieśla.

W najbliższą sobotę (24.09. – Hala OCS) obornickich kibiców czeka kolejny ciekawy mecz pomiędzy Spartą i Grunwalde. Sparta: Filip Tarko, Marek Suszka 4, Bartosz Kuczyński 4, Arkadiusz Hildebrandt 2, Tomasz Witaszak 5, Maciej Skierś, Mieszko Kaczor 1, Leszek Mikołajczak, Mariusz Gujski 6, Łukasz Cieśla 5, Waldemar Smolarek, Łukasz Romatowski, Filip Konitz, Michał Pietrzak.