Agresywni kibice Rokietnicy na stadionie w Objezierzu

OBJEZIERZE, ROŻNOWO. Niedzielna wygrana Rożnovii ze Spójnią Strykowo 2:0 była piątym z rzędu meczem za trzy punkty.Tym razem skutecznie strzelał Michał Nadstaga. Brawo i jeszcze raz brawo!

Orkan Objezierze pokonał Rokitę Rokietnica 2:1 po golach Romana Markwitza. Przez pierwsze 45 minut objezierzanie mieli zdecydowaną przewagę i mogli prowadzić nawet 4:0. W drugiej połowie do głosu doszli piłkarze Rokietnicy i dość często gościli pod bramką miejscowych.Tylko dzięki bardzo udanym interwencjom bramkarza Krzysztofa Sroki Orkan dowiózł korzystny wynik do końcowego gwizdka.

Prawdziwą grozą powiało nad objezierskim stadionem po meczu; niezadowoleni z przegranej kibice Rokietnicy stali się bardzo agresywni wobec sędziów i gospodarzy. Tylko skuteczna interwencja kierownictwa Orkanu zapobiegła powstaniu większej zadymy.

W B klasie Tęcza Lulin przegrała w Słopanowie 0:2 a Warta Ocieszyn w Kiekrzu 1:3. Pierwszego gola w tym sezonie dla Warty zdobył Robert Kołodziej.