Dobra passa Sparty, remisowa specjalizacja Wełny

. OBORNIKI, ROGOŹNO. Sparta Oborniki do 60 minuty nie mogła sforsować defensywy Sokoła, który w nowym sezonie nie prezentuje zbyt wysokiej formy i jest ,jak na razie, dostarczycielem punktów. Zmasowana obrona i dobra dyspozycja bramkarza gości dość długo utrudniała oborniczanom zdobycie gola. Jednak konsekwentna gra spartan zdołała w końcu przełamać defensywę przeciwnika i oborniczanie zdobyli dwie bramki w 59 min przez Łukasza Kubiaka głową oraz dziesięć minut później przez Marcina Ziatyka.

Tym samym podopieczni trenerów Tadeusza Łyczaka i Mariusza Drewicza podtrzymali

tegoroczną serię bez porażki i z pewnością będą zaliczani do grona faworytów na III ligowy awans. Ale nie zapeszajmy przedwcześnie.

Rogozińska Wełna podejmowała sąsiada zza miedzy, Polonię Chodzież, i po wyrównanym meczu zremisowała 1:1. Bramkę dla Wełny zdobył Krzysztof Cieciura.