Triumf ekipy Rogoźna

OBORNIKI. W tegorocznym turnieju plażowej piłki siatkowej, którego organizatorem było Obornickie Centrum Sportu uczestniczyło jedenaście zespołów z Obornik, Rogoźna i Parkowa.

Trwające ponad osiem godzin mecze eliminacyjne rozgrywane na dwóch boiskach kąpieliska miejskiego wyłoniły cztery ekipy, które następnie stoczyły porywającą walkę o miano najlepszej . Po emocjonującej grze finałowej zwycięzcami zostali Krzysztof Noga i Paweł Polcyn (Rogoźno 1).

Drugie miejsce zajęli Bartosz Fabke i Arek Pawlik (Technicy Oborniki ). W spotkaniu o trzecią lokatę korzystniej zaprezentowali się Sebastian Sołtysiak i Tomasz Nowak (Ni epokonani Parkowo) wygrywając z Błażejem Kulą, Leszkiem Paprotą i Krzysztofem Stankiem (Drobne Cwaniaczki Oborniki). Miejsca od 5 do 11 zajęły : Drużyna Siatkarska Oborniki, KP PSP Oborniki, Rogoźno 2, Rogoźno 3, 79 Oborniki, Zielony Koperek Oborniki i Dzikie Węże Oborniki.

Czołowa czwórka została nagrodzona przez dyrektora Obornickiego Centrum Sportu Tomasza Konitza pucharami i statuetkami .Zaplanowany na ten sam dzień turniej pn. Streetball Nocą z przyczyn technicznych przesunięto o 1 tydzień. Zawody odbędą się 3 września na stadionie OCS. Początek o godz. 20.00.