Siedem osób z kandydatem

ROGOŹNO. W minionym tygodniu Rogoźno odwiedził kandydat na prezydenta z ramienia Ligi Polskich Rodzin profesor Maciej Giertych. Spotkał się tam z kilkoma swymi sympatykami. Podczas wyborczego wiecu zaprezentował książkę własnego autorstwa zatytułowaną Z nadzieją w przyszłość, w której zawarł program wyborczy Ligi.

Zdaniem M. Giertycha LPR reprezentuje partię, która nie jest współodpowiedzialna za sprawowanie władzy w minionych 16 latach a ponowne pojawienie się jej w Sejmie zagwarantuje tym razem rozbicie wszelkich układów i rozliczenie przeszłości. Maciej Giertych stwierdził, że jest pierwszym i jedynym politykiem, który ujawnił swoją teczkę i apeluje do wszystkich aby zrobili to samo. Wspomniał też, że Polska nie powinna słuchać zagranicznych doradców ani instrukcji z Kremla czy Brukseli.

Kandydat Giertych nie przejmuje się sondażami, bo to jego zdaniem tylko gra polityczna i jest pewien, że mają o wiele większe poparcie niż to pokazują media. Tu jednak trzeba wyraźnie powiedzieć, że na spotkanie z nim do sali RCK przybyło… zaledwie siedem osób, co świadczy czymś zupełnie odwrotnym.

Podobne artykuły