Bramkostrzelni Jakub Zbierski i Derek Senger

OBJEZIERZE, ROŻNOWO. Po niezbyt fortunnej pierwszej kolejce beniaminek A klasy Orkan Objezierze w drugim swoim meczu pokazał lwi pazur i nadspodziewanie łatwo pokonał Świt Piotrowo zdobywając cenne trzy punkty. Doskonałą partię rozegrał Jakub Zbierski, który trzykrotnie pokonał bramkarza gości. Poza tym na listę objezierskich strzelców wpisali się Krystian Morka i Jarek Stachowiak.

Dla Rożnovii niedzielny mecz był niejako inauguracją sezonu, ponieważ tydzień wcześniej pauzowała. Przed własną widownią rożnowianie podejmowali Relaks Pamiątkowo. Pierwsze 45 minut goście bronili się skutecznie i utrzymali bezbramkowy wynik. Po przerwie miejscowi zaatakowali z większym animuszem i czterokrotnie ulokowali piłkę w siatce przyjezdnych, równocześnie tracąc dwa gole. Bramki zdobyli Darek Senger 2 oraz Piotr Ciesiółka i Łukasz Kot po 1.

Ciekawie zatem zapowiada się derbowy mecz pomiędzy Orkanem i Rożnovią, który odbędzie się w środę 31 sierpnia na objezierskim stadionie. Początek spotkania o godz 17.00.

Podobne artykuły