Wśród najlepszych

OBORNIKI. Jak już wspominaliśmy czytelnicy Gazety Poznańskiej wybierali w maju najlepszych samorządowców z wszystkich powiatów Wielkopolski. Mogli to być burmistrzowie lub wójtowie, radni, sołtysi i urzędnicy. Spośród zwycięzców w poszczególnych powiatach specjalna kapituła wybrała dziesięciu najlepszych.

Po przeliczeniu głosów czytelników okazało się, że najlepszym samorządowcem roku 2005 w powiecie obornickim została burmistrz Anna Rydzewska. Otrzymała od redaktora naczelnego specjalny dyplom i okolicznościową plakietę. To jednak nie wszystko. Spośród najlepszych samorządowców kapituła wybierała jeszcze dziesiątkę najlepszych w o listę osiągnięć. Wśród tej dziesiątki znów znalazła się Anna Rydzewska. Tym razem odznaczał ją marszałek wielkopolski wręczając statuetkę Piastowskie Gniazdo.

Na początku minionej sesji rady Miejskiej burmistrz Anna Rydzewska odebrała serdeczne gratulacje i kwiaty od radnych wręczone jej przez przewodniczącego Ciszaka. Mój sukces to praca zespołowa. Sama nie osiągnęłabym tak wiele. Nadal będę realizowała swój program wyborczy oparty na inwestycjach, na które wciąż staram się pozyskiwać jak największe środki zewnętrzne. Najbliższe plany to kanalizacja, drogi i wodociągi, bo tych gminie bardzo brakuje, powiedziała pani burmistrz. Na koniec poprosiła o serdeczne podziękowanie na naszych łamach tym wszystkim, którzy na nią głosowali, co niniejszym czynimy.

Podobne artykuły