Ekshibicjonista zatrzymany

OBORNIKI. Od co najmniej trzech tygodni do policji i straży miejskiej docierały informacje o młodym ekshibicjonieście, który czatował w pobliżu śluzy na młode kobiety, aby się przed nimi obnażać i onanizować.

Komendant Straży Miejskiej Tadeusz Kasperek postanowił ująć golasa uwalniając oborniczanki od niesmacznego i obraźliwego widowiska. Ilekroć jednak strażnicy reagowali na sygnał molestowanej, zboczeniec chwile wcześniej znikał. 30 maja strażnicy przyczaili się w pobliżu śluzy, gdyż z ich obserwacji wynikało, że ekshibicjonista znów się tam pokaże.

Mieli rację. Gdy na widok młodej dziewczyny zboczeniec wyszedł na drogę i opuścił spodnie, strażnicy ruszyli w jego kierunku. Nim zdołał wypuścić przyrodzenie z dłoni i podciągnąć portki już go trzymali.

Okazało się, że jest to młody mieszkaniec Bogdanowa, którego dane pozostawimy jedynie do wiadomości redakcji. Choć cała sprawa brzmi nieco groteskowo, prawo jej zabrania i ją karze. Dzięki straży miejskiej droga przez śluzę znów jest bezpieczna i wolna od niechcianych przygód. Czy jednak na długo? Tamte tereny szczególnie upodobali sobie zboczeńcy wszelkiej maści a obnażający się mężczyzna nie był pierwszy i zapewne nie będzie ostatni.

Podobne artykuły