Dla każdego coś miłego

ROGOŹNO. Konkursy, zabawy, gry sportowe, występy na scenie, smaczne posiłki – to zaledwie część atrakcji jakie zaplanowali organizatorzy Festynu Rodzinnego, który odbył się w sobotę na boisku Szkoły Podstawowej nr 3 w Rogoźnie.

Impreza rozpoczęła się o godz. 10, a już kilka minut później na scenie pojawiła się grupa dzieci młodszych z zespołu muzycznego przygotowanego przez Joannę Kania. Tuż po tym na scenę wbiegły cheelreaderki, prezentując krótki, ale efektowny program taneczny (takie popisy odbywały się co kilkadziesiąt minut). Sporym zainteresowaniem cieszyły się wybory miss i mistera szkoły roku 2004/2005.

Nie mogło zabraknąć również gier i zabaw sportowych. Zaczęło się od sprawnościowego toru przeszkód, później były wyścigi na rowerach, mini turniej piłki nożnej, a na zakończenie rozegrano mecz siatkówki nauczyciele kontra uczniowie. Na scenie prezentowały się kolejno zespoły grające na keybordzie, wystąpił również sekstet gitarowy, dwie piosenki przygotowały Rozśpiewane Małolaty. Całość uzupełniała loteria fantowa, w której wygrać można było cenne nagrody. Jednocześnie po bokach boiska czekały stoliki ze smakołykami, plackami lodami, chłodnymi napojami oraz gorącą grochówką. Pani pielęgniarka mierzyła ciśnienie, chłopcy chętnie grali w rzutki, a dziewczęta malowały twarze i włosy oraz robiły sobie zdjęcia w profesjonalnym fotolaboratorium. Tak naprawdę nie starczy na łamach naszej gazety miejsca, by szczegółowo opisać wszystkie atrakcje czekające na uczestników tegorocznego Festynu Rodzinnego.

Podobne artykuły