SP 2 i G 1 Oborniki z tytułami

OBORNIKI, RYCZYWÓŁ. Tegoroczne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szybkim tempie zbliżają się ku końcowi. Z cyklu mistrzostw naszego powiatu do rozegrania pozostał jedynie Czwórbój LA.

W miniony piątek (6 maja) na stadionie OCS reprezentacje trzech gmin walczyły o miano najlepszej drużyny piłkarskiej szkół podstawowych. Bezapelacyjny triumf odnotowali uczniowie SP 2 Oborniki pokonując SP Parkowo 4:1i SP Ryczywół 6:0. W meczu o tytuł wicemistrzowski SP Parkowo rozgromiło SP Ryczywół 11:0.

Składy osobowe finalistów:

SP 2 Oborniki: (opiekun Stanisław Manicki) Kasper Kopaniarz, Dawid Czaprański, Mikołaj Maciszewski, Kasjusz Ławicki, Amadeusz Bentkowski, Mateusz Szczerbak, Michał Kryślak, Łukasz Bartecki, Łukasz Rozmiarek, Jakub Przymusik.

SP Parkowo: (opiekun Zbigniew Chudzicki) Adrian Słowiński, Maciej Różycki, Dajan Nowak,Piotr Nowicki, Łukasz Burda, Mateusz Nowak, Wojciech Handzel, Adrian Zenger.

SP Ryczywół: (opiekun Luiza Maternik) Mateusz Niedbalski, Beniamin Niedbalski, Mateusz Nikiel,Piotr Semrau, Przemek Stawujak, Filip Pankowski, Jacek Trafas, Waldek Jęśko, Andrzej Szarzyński, Daniel Szepczyński.

Natomiast areną tegorocznych Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej szkół gimnazjalnych był stadion GKS Orkan Ryczywół (21.04.). W finałowej rozgrywce spotkały się trzy szkoły (G Ryczywół, G 1 Rogoźno i G 1 Oborniki), które wcześniej zajęły I miejsca w eliminacjach gminnych.

Mecze systemem „każdy z każdym” pozwoliły ustalić końcową kolejność i wyłonić zwycięską drużynę, Złote medale zdobyli podopieczni Rafała Ratajskiego z G 1 Oborniki, drugie miejsce i srebrne krążki wywalczyli gospodarze G Ryczywół, zaś brązem musieli się zadowolić gimnazjaliści rogozińskiej jedynki.

Wyniki:

G Ryczywół – G 1 Oborniki 0:2

G 1 Oborniki – G 1 Rogoźno 1:0

G 1 Rogoźno – G Ryczywół 2:3

Składy drużyn:

G 1 Oborniki: (opiekun Rafał Ratajski) Robert Pospieszny, Łukasz Narożny, Filip Stachowiak, Mikołaj Siwecki,Mikołaj Wicberger, Ariel Soczka, Dawid Golon, Łukasz Myszkowski, Dawid Górny, Tomasz Wicberger, Dominik Woźniak, Mateusz Ostrowski, Jacek Frankowski, Marcin Pilarski, Michał Najderek, Karol Wróbel, Michał Patelski.

G Ryczywół: (opiekunowie Władysław Feldman, Mariusz Adam) Karol Grześkiewicz, Tomasz Boch, Artur Gronowski,Joachim Napierała, Arkadiusz Gruszko, Adrian Gil, Konrad Kubanek, Jakub Szudera, Jacek Michaluk,Mateusz Buszkiewicz, Igor Gawroński, Maciej Jaśkowiak, Adam Bartoszewicz, Marcin Grupa, Grzegorz Hedeszyński, MIchał Kaczmarek, Piotr Horkawy.

G 1 Rogoźno: (opiekunowie Jacek Nowicki, Wojciech Betka) Jaroslaw Beer, Paweł Nowak, Łukasz Wieczorek,Damian Bronikowski, Michał Pawłowski, Błażej Ludynia, Łukasz Kucak, Mateusz Nowakowski, Sebastian Szewczuk, Jakub Kulesza, Artur Czajkowski, Gerard Villa, Bartek Łatka, Marcin Łubianka, Eryk Kroll, Adam, Rybarczyk, Bartek Henszke, Karol Wierbiński, Gniewomir Górny, Michał Kudliński, Arkadiusz Goralewski.

Podobne artykuły