Drużyny wracają na boiska

. POWIAT OBORNICKI. W związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi planowane na 19 marca mecze czwartoligowców decyzją WZPN zostały przełożone na 3 maja.

Tak więc rozgrywki piłkarskie IV ligi rozpoczną się w sobotę 26 marca.

Na początek Sparta podejmuje Polonię Chodzież a Wełna TPS Winogrady Poznań. W tym samym czasie swoje mecze wznowi A klasa. Tydzień później (2/3 kwietnia) na boiska wybiegną zespoły młodzieżowe i B klasa.

Oto zweryfikowane tabele po rundzie jesiennej z udziałem zespołów naszego regionu.

IV liga

 1.  Sparta Oborniki              16   38   55-15   

   2.  Nielba Wągrowiec             16   35   50-15   

   3.  Huragan Pobiedziska         16   32   36-21   

   4.  Sokół Pniewy                   16   32   33-19   

   5.  Polonia Chodzież              16   32   25-22   

   6.  1999 Piła                      16   28   25-21   

   7.  Polonia Nowy Tomyśl      16   27   45-27   

   8.  Luboński KS                     16   26   29-14   

   9.  Warta Śrem                     16   23   21-22   

  10.  1920 Mosina                    16   18   22-30   

  11.  Wełna Rogoźno               16   17   23-27   

  12.  Sokół Rakoniewice          16   16   24-34  

  13.  TPS Winogrady Poznań  16   16   26-41   

  14.  Polonia Środa Wlkp.         16   14   19-32   

  15.  Sokół Damasławek            16   10   25-50   

  16.  Patria Buk                     16    0    7-75 

A klasa gr. I

  1.  Piast Kobylnica                11   23   24-18    

   2.  Mieszko II Gniezno           11   20   34-16   

   3.  Vitcovia Witkowo              11   20   26-15   

   4.  KS Łopuchowo                  11   20   18-14   

   5.  GKS Gułtowy                    11   19   22-12   

   6.  Fara-Pelikan Żydowo        11   19   25-24   

   7.  Rożnovia Rożnowo           11   18   17-16    

   8.  Czarni Czerniejewo           11   16   18-18   

   9.  Concordia Mur Gośl.        11   15   28-23   

  10.  TS Skórzewo                    11   10   14-29   

  11.  Pogoń Książ Wlkp.           11    8   13-29    

  12.  Przemysław Poznań          11    1    9-34   

B klasa gr. II

  1.  Błękitni Owińska               10   24   42-10   

   2.  Trans Rakieta Biedrusko    10   23   29-11   

   3.  Jurand Bolechówko           10   22   22-11    

   4.  Lotnik Poznań                   10   17   24-21   

   5.  Poznaniak Poznań             10   13   26-21   

   6.  Suchary Suchy Las            10   12   26-22    

   7.  Złoci Złotkowo                 10   12    7-13   

   8.  Huragan Łukowo             10   11   30-23    

   9.  GKS Golęczewo               10   11   16-17    

  10.  Odlew Poznań                 10    8   10-33    

  11.  Poznań FC                       10    0    5-55   

B klasa gr V

  1.  Warta Ocieszyn   10   23   28-15   

   2.  Tęcza Lulin                    10   22   23-6     

   3.  Relaks Pamiątkowo            10   18   28-14  

   4.  Sano-Huragan Podrzewie  10   16   27-22    

   5.  Orkan Objezierze 10   16   21-17    

   6.  Orkan Ryczywół              10   14   24-25    

   7.  Nałęcz Ostroróg            10   12   16-21    

   8.  Grom Binino                    10    9   13-20    

   9.  KS Gaj Wielki                  10    8   14-22    

  10.  Orzeł Słopanowo              10    8   16-28    

  11.  LKS Baborówko               10    7   11-31    

Klasa Okręgowa jun. st.

  1.  Remes Promień Opalenica  9   20   29-10   

   2.  Polonia Środa Wlkp.          9   19   26-9    

   3.  Mieszko Gniezno           9   19   19-11    

   4.  Unia Swarzędz                   9   15   24-12    

   5.  Warta Śrem                      9   15   18-14   

   6.  Wełnianka Kiszkowo        9   12   13-15    

   7.  Poznaniak Poznań           9    9   16-13    

   8.  Tarnovia TPodgórne       9    9    8-13   

   9.  Lotnik Poznań                9    7   13-39    

  10.  Wełna Rogoźno              9    3    9-39   

 Klasa A jun. st

  1.  Sparta Oborniki               8   24   35-12   

   2.  Concordia Murow Gośl.    8   19   31-8    

   3.  Polonia Poznań                  8   19   25-6    

   4.  TPS Winogrady Poznań     8   11   26-18    

   5.  Luboński KS                     8   11   21-15   

   6.  SKS XX LO Poznań           8    6   22-31    

   7.  Wielkopolska Komorniki   8    6   13-25    

   8.  Orkan Manieczki               8    4    8-31    

   9.  Grom-Ciepłow Plewiska    8    3    9-44    

Klasa okręgowa jun. Mł.

  1.  Olimpia Bolplast Poznań  10   26   21-5    

   2.  Poznaniak Poznań              10   23   28-11    

   3.  Warta Śrem                     10   23   17-10  

   4.  TPS Winogrady II Poznań  10   22   30-11    

   5.  Rożnovia Rożnowo      10   17   18-14  

   6.  Orkan Objezierze 10    9   12-18   

   7.  Sokół Pniewy                   10    9   21-28    

   8.  Poznańska 13 Poznań       10    9   10-17    

   9.  Luboński KS                    10    8   17-25    

  10.  Zjednoczeni Trzemeszno  10    4   15-29    

  11.  MKS Szamotuły               10    3   16-37    

Klasa A trampkarzy st.

  1.  GKS Kaźmierz                   8   21   40-11    

   2.  OCS Sparta Oborniki       8   18   35-4     

   3.  Rekord Chludowo               8   17   27-7     

   4.  Wełna Rogoźno                  8   15   20-15    

   5.  Warta Obrzycko                8   13   18-11    

   6.  Kłos Gałowo                     8   13   20-20    

   7.  Tarnovia T Podgórne        8    6    4-21    

   8.  Świt Piotrowo                   8    1    3-40    

   9.  Jedynka Poznań                8    1    3-41   

Klasa trampkarzy mł.

  1.  Czarni Wróblewo              7   19   38-7    

   2.  Warta Sieraków               7   17   35-5    

   3.  MKS Szamotuły                7   16   40-5     

   4.  Orkan Ryczywół                7   10   30-16    

   5.  Stoper Poznań                   7    9   20-19    

   6.  Poznaniak II Poznań            7    7   25-13   

   7.  Orkan Objezierze 7    3   14-26   

   8.  Tęcza Lulin                     7    0    1-112  

Klasa okręgowa młodzików gr. starsza

  1.  Warta Poznań                   11   31   50-5    

   2.  Poznaniak Poznań            11   30   52-5     

   3.  Unia Swarzędz                  11   27   41-10   

   4.  Lech Poznań                    11   23   33-7    

   5.  Olimpia Bolplast Poznań  11   18   32-15   

   6.  Groclin Grodzisk Wlkp 11   18   32-21    

   7.  Mieszko Gniezno             10   13   22-34   

   8.  Poznańska 13 Poznań       10   10   19-21    

   9.  OCS Sparta Oborniki    11    9   13-33    

  10.  1920 Mosina                    11    7   17-41    

  11.  TPS Winogrady Poznań   11    5    5-43    

  12.  Rekord Chludowo            11    0    3-84    

Klasa okręgowa młodzików gr. młodsza

  1.  Poznańska 13 Poznań       7   18   23-8    

   2.  MKS Szamotuły             7   16   29-14    

   3.  Luboński KS                   7   15   20-9     

   4.  Sparta Oborniki             7   12   30-8     

   5.  Orzeł Modrze                  7   11   20-19    

   6.  Groclin Grodzisk Wlkp  7    7   18-9     

   7.  Grom Plewiska        7    1    4-36    

   8.  Suchary Suchy Las            7    1    4-45    

   9.  MKS Przemysław Poznań 0    0    0-0     

  10.  Poznaniak Poznań dziew.  0    0    0-0    

Podobne artykuły