Sukcesy dziewcząt i chłopców w aerobiku

SWARZĘDZ.. Na II mistrzostwach województwa szkół ponadgimnazjalnych w aerobiku i tańcu powiat obornicki był reprezentowany nie tylko licznie. Po zmaganiach w aerobiku uczennice Liceum Ogólnokształcącego z Obornik wróciły z pucharami za I miejsce zdobyte w solowym występie Ilony Tadla (ubiegłorocznej laureatki) i za III miejsce zespołowe.

Dziewczyny Agrobiznesu z Rogoźna we wspaniałym stylu wywalczyły pucharowe III miejsce w kategorii Trójek. Zespół Szkół im. gen. Kutrzeby otrzymał specjalne wyróżnienie za występ jedynych startujących tego dnia chłopców. Wykazali się niebywałym kunsztem i pokazali, że można we wspaniały i bardzo dowcipny sposób, zachowując jednocześnie profesjonalizm przedstawić układ choreograficzny. Można przypuszczać, że i oni sami byli zaskoczeni popularnością i gorącym przyjęciem z jakim spotykali się na każdym kroku. Była i prasa i telewizja, a ich fryzury i ubiór można było określić tylko w jeden sposób: najpiękniejsi z najpiękniejszych…

W drugim dniu zawodów mogliśmy podziwiać niesamowite popisy taneczne. Młodzież z Obornik i Rogoźna również w tej konkurencji spróbowała swoich sił. Zespół Szkół startował w kategorii Trójka i 4-10 osób. Trójka miała nietypowy występ – tańczyły dwie dziewczyny do podkładu muzycznego ułożonego przez ich kolegę, który rapował na żywo tańcząc ze swoimi partnerkami. Tak bardzo inny od pozostałych występ spodobał się publiczności. Liceum Ogólnokształcące wystawiło solistkę, która wykonała całą gamę akrobatycznych figur. Zespoły 4-10 osób pokazały dwa bardzo interesujące układy choreograficzne, z których jeden zdobył pucharowe III miejsce.

Podobne artykuły