Porażka w finale

ROGOŹNO.. Drużyna RCK Rogoźno zajęła drugie miejsce w Turnieju Siatkówki rozgrywanym w miniony weekend w Gołańczy (powiat wągrowiecki). Naszym zdaniem jest to duży sukces zespołu, w którym gra wielu młodych zawodników.

Do zawodów zgłosiło się sześć drużyn: Żnin, Oborniki, Skoki, AZS Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, RCK Rogoźno oraz gospodarze z Gołańczy. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne, w których mecze rozgrywano zgodnie z systemem każdy z każdym. Następnie zwycięzcy grup zagrali o pierwsze miejsce, a zespoły z drugiego miejsca w grupie rywalizowały o trzecią pozycję w całym turnieju.

W pierwszym meczu drużyna „RCK” Rogoźno pokonała Skoki 2:1, a następnie pokazała klasę wygrywając z siatkarzami ze Żnina również 2:1. Dopiero w finale rogozińscy siatkarze przegrali 0:2 z akademikami z Poznania.

Drużyna zagrała w składzie: Mirosław Zawiski, Krzysztof Cieciura, Maciej Lewtak, Ireneusz Zawiski, Łukasz Zawiski, Maciej Stręk, Mariusz Kaczmarek, Krzysztof Zawiski oraz Ryszard Dworzański. Na zakończenie przypomnijmy, iż w najbliższą sobotę siatkarze wyjeżdżają na kolejny turniej tym razem do Czerwonaka.

Podobne artykuły